Skubantiems

Pranešimas

Daugiau informacijos suteiksime kontaktų skiltyje nurodytu telefonu ir el.paštu.

Apie mus

600811_580211492023287_13489531_n[1] (2)UAB „Pakruojo parketas“ įsikūrė 1996 m. Petrašiūnų gyvenvietėje, Pakruojo rajone. Įmone gamina ąžuolo, uosio, beržo parketą, grindines lentas, mozaikinį parketą, grindjuostes, vidaus ir lauko daililentes. Pagal individualius užsakymus gaminamos medžio masyvo durys, laiptų pakopos, palangės, tvorų elementai ir kt.
Visa įmones produkcija sertifikuota ir tik aukštos kokybes.

Ši medienos perdirbimo įmonė pelnytai gali pasidžiaugti, tapusi gerai žinoma ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Glaudūs partnerystės ryšiai sieja su Australija, Švedija, Norvegija, Danija, Belgija, Vokietija. Eksporto užsakymai sudaro daugiau nei pusė visos įmonėje gaminamos  produkcijos.

UAB „Pakruojo parketas“ rūpinasi savo klientais ir gaminių kokybe. Užsakovui pageidaujant, sukomplektuojamos medžiagos, sudedamas parketas. Visi darbai atliekami itin greitai ir kruopščiai. Klientų patogumui Vilniuje, S. Konarskio g. 4a, atidaryta firminė parduotuve-salonas.

Įmonės produkcija puošia tiek pavienių indivi-dualių užsakovų būstus, tiek visuomenines ir reprezentacines patalpas, jų tarpe ir didelė dalis Lietuvos dvarų.

2006 metai – UAB „Pakruojo parketas“ nekilnojamojo turto projektų vystymo pradžia. Projektų įgyvendinimui pasirinktas populiariausias Lietuvos kurortas – Palanga.

2006 – 2007 metais prestižiniame Vanagupės kvartale, šalia pušyno ir jūros buvo įgyvendinamas aštuonių kotedžo tipo butų, kurių  bendras plotas ~ 1200 m², statybos projektas. Didžioji dalis kotedžų rezervuota tik pradėjus statybas.

2009 metų antroje pusėje baigtas įgyvendinti kitas projektas – butai TIKRAM GYVENIMUI. Palangoje, Kretingos gatvėje Nr. 51, pastatytas trijų korpusų gyvenamasis namas su požeminėmis automobilių stovėjimo vietomis, vaikų žaidimo aikštele. Bendras namo plotas – 6000 m², aukštingumas – 3 aukštai ir mansarda.

UAB "Pakruojo parketas"
© 2024